• VERRA Beauty
  • Kosmetyki
  • Szkolenia
  • VERRA online

Kosmetyka, paznokcie, fryzjerstwo, solarium. Sprawdź ofertę w najbliższym salonie firmowym Galeria VERRA lub Licencjonowanym Punkcie VERRA. Gwarantujemy najwyższą jakość usług wykonywanych na najlepszym dostępnym na rynku sprzęcie oraz satysfakcję lub zwrot poniesionych kosztów.

kosmetykiW serwisie Galeria VERRA Online znajdziecie wszystki kosmetyki, jakie posiadamy w ofercie w salonach. Jeśli znasz produkt i nie potrzebujesz konsultacji po prostu kliknij i kup online. Jeśli masz wątpliwości przyjdź lub zadzwoń. Wszystkie zakupy produktów online premiowane są 5% rabatem! Życzymy udanych zakupów.
SzkoleniaOferujemy również profesjonalne szkolenia zakończone egzaminem teoretycznym i praktycznym z tematyki objętej zakresem kursu oraz udokumentowane certyfikatem. W przypadku zakupu sprzętu w naszej firmie szkolenia z obsługi oferowane są bezpłatnie. Szkolenia będą się odbywały w salonie w Polsce. Pełna oferta szkoleń wkrótce w serwisie.

Zdecydowanie najbardzie zaawansowana platforma www obecnie dostępna na rynku. Artykuły tematyczne, pełna zawsze aktualna oferta, czytelny sytem rabatów, sklep online, forum dyskusyjne, system rezerwacji wizyt online oraz wiele dodatków. Dostęp do zasobów serwisu po założeniu bezpłatnego konta.

System w nieustannym rozwoju.

Rozmiar tekstu: Zwiększ rozmiar Rozmiar standardowy Zmniejsz rozmiar
Home Kosmetyka Zabiegi Depilacja bikini – rodzaje (depilacja francuska, brazylijska i hollywood)
(oceniono 4 razy, średnia 4.00)
Depilacja bikini – rodzaje (depilacja francuska, brazylijska i hollywood)DrukujEmail
Link:
Bookmark GG Śledzik Facebook Wykop Twitter

Temat dość trywialny, ale analizując statystyki wejść na serwis i słowa kluczowe zdecydowanie poszukiwany. Czym jest więc depilacja francuska, brazylijska i depilacja hollywood? Krótko więc i na temat:

 

Depilacja francuska / bikini francuskie
Najpłydsza, podczas której włoski usuwane są tylko z linii bikini i pachwin, nie depilowane są wargi sromowe oraz tył (wewnętrzna strona pośladków).

 

 

Depilacja brazylijska / bikini brazylijskie
Głębsza od depilacji francuskiej. Włoski usuwane są z przodu aż do wcześniej uzgodnionej szerokości/kształtu (pasek, trójkąt), z części warg sromowych (głębokość ustalana z klientką), oraz z tyłu między pośladkami.

 

 

Depilacja hollywood / bikini hollywood
Całkowita depilcja. Od depilacji brazylijskiej różni się tym, że włoski całkowicie usuwane są ze wzgórka łonowego oraz z warg sromowych.

 

Ankieta:

Wypełniając ankietę otrzymasz 4 punkty.
Pytanie 1 z 1
Twoja opinia na temat plastrów do depilacji woskiem w domu
 

 
Zaloguj się by móc dodawać komentarze do tego artykułu.

UWAGA: Pełen dostęp do platformy po założeniu bezpłatnego konta i zalogowaniu
Na mocy Ustawy z 4 lutego 1994r o prawie autorskim (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) zabrania się kopiowania i powielania w jakiejkolwiek formie całości lub części artykułów bez pisemnej zgody Studio VERRA. Protected by Copyscape DMCA Violation Checker

test

Reklama
Reklama